GIS w nieruchomościach

GIS w nieruchomościach

GIS umożliwia tworzenie zintegrowanego obrazu gromadzonych informacji, który pozwala sprawniej pracować, pomaga w zrozumieniu, analizowaniu i wizualizowaniu każdego aspektu codziennych działań. System informacji przestrzennej pomaga wydobywać z gromadzonych w firmie danych dużo więcej informacji wspomagających działanie firmy.

Opis

GIS wykorzystywany jest między innymi do identyfikowania nowych obszarów inwestycyjnych. Usprawnia realizację projektów i harmonogramów działania dzięki analizom danych z różnych źródeł, które tworzą kompletny obraz zasobów. Pozwala także skutecznie zarządzać portfelem i utrzymaniem nieruchomości. Dużą zaletą systemów informacji geograficznej jest możliwość dzielenia się informacjami ze współpracownikami i klientami za pośrednictwem gotowych aplikacji i wzorców działających na smartfonach, tabletach i komputerach. Użytkownicy mogą wykorzystywać zdjęcia lotnicze i zdjęcia z dronów, raporty z wizji lokalnych, mapy ruchu drogowego oraz wizualizacje 3D.

Korzyści

 • Poprawa wyników finansowych

  Kompleksowy obraz informacji z wielu źródeł pozwala na identyfikowanie nowych obszarów inwestycyjnych i wspiera podejmowanie przemyślanych decyzji dotyczących tego co, kiedy i gdzie inwestować.

 • Usprawnienie współpracy

  Umożliwienie dostępu do informacji pracownikom, współpracownikom, klientom i członkom społeczności.

 • Wspomaganie działań marketingowych i promocyjnych

  Technologia GIS pozwala na wzbogacanie materiałów marketingowych przekonującymi i atrakcyjnymi treściami wyróżniającymi ofertę.

 • Lepsza obsługa klientów

  Wykorzystanie analiz GIS do wsparcia klientów przy wyborze najkorzystniejszych lokalizacji na prowadzenie działalności.

Poznaj opinie naszych klientów

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem oprogramowania, prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub o telefon.
Nasz dział sprzedaży zaoferuje Państwu dogodne
warunki zakupu i doradzi w doborze oprogramowania.

Skontaktuj się z nami:

Piotr Morańda

tel. (22) 749 87 32

fax (22) 749 87 01

e-mail: pmoranda@esri.pl

Przejdź do strony kontaktu

Chcesz być na bieżąco z aktualnościami ze świata GIS?

Odwiedź nasz serwis arcanagis.pl, przybliżymy ci tajniki wykorzystania informacji geograficznej we współczesnym świecie.

arcanagis.pl