GIS w nieruchomościach

GIS umożliwia tworzenie zintegrowanego obrazu gromadzonych informacji, który pozwala sprawniej pracować, pomaga w zrozumieniu, analizowaniu i wizualizowaniu każdego aspektu codziennych działań. System informacji przestrzennej pomaga wydobywać z gromadzonych w firmie danych dużo więcej informacji wspomagających działanie firmy.

Opis:

GIS wykorzystywany jest między innymi do identyfikowania nowych obszarów inwestycyjnych. Usprawnia realizację projektów i harmonogramów działania dzięki analizom danych z różnych źródeł, które tworzą kompletny obraz zasobów. Pozwala także skutecznie zarządzać portfelem i utrzymaniem nieruchomości. Dużą zaletą systemów informacji geograficznej jest możliwość dzielenia się informacjami ze współpracownikami i klientami za pośrednictwem gotowych aplikacji i wzorców działających na smartfonach, tabletach i komputerach. Użytkownicy mogą wykorzystywać zdjęcia lotnicze i zdjęcia z dronów, raporty z wizji lokalnych, mapy ruchu drogowego oraz wizualizacje 3D.

Korzyści:

  • Poprawa wyników finansowych

    Kompleksowy obraz informacji z wielu źródeł pozwala na identyfikowanie nowych obszarów inwestycyjnych i wspiera podejmowanie przemyślanych decyzji dotyczących tego co, kiedy i gdzie inwestować.

  • Usprawnienie współpracy

    Umożliwienie dostępu do informacji pracownikom, współpracownikom, klientom i członkom społeczności.

  • Wspomaganie działań marketingowych i promocyjnych

    Technologia GIS pozwala na wzbogacanie materiałów marketingowych przekonującymi i atrakcyjnymi treściami wyróżniającymi ofertę.

  • Lepsza obsługa klientów

    Wykorzystanie analiz GIS do wsparcia klientów przy wyborze najkorzystniejszych lokalizacji na prowadzenie działalności.

Poznaj opinie naszych klientów:

Skontaktuj się z nami:

Chcesz dowiedzieć się jak technologia GIS może wspomóc działanie Twojej organizacji? Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz zespół specjalistów odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Weź udział w szkoleniu
i wykorzystaj w pełni potencjał GIS:

Zobacz wszystkie szkolenia

Chcesz być na bieżąco z aktualnościami ze świata GIS?

Odwiedź nasz serwis arcanagis.pl, przybliżymy ci tajniki wykorzystania informacji geograficznej we współczesnym świecie.

arcanagis.pl