Migracja z aplikacji ArcMap do ArcGIS Pro

zapisz się na szkolenie

Aktualnie szkolenia prowadzone przez instruktorów Esri Polska odbywają się w formie zdalnej (do odwołania). Pomimo zmiany formuły, szkolenia online w zakresie treści i przekazu są identyczne jak autoryzowane szkolenia Esri prowadzone w trybie stacjonarnym.
Szczegółowy opis procedury prowadzenia szkoleń i wymagań technicznych w trybie zdalnym znajduje się w Regulaminie szkoleń organizowanych przez Esri Polska. Szczegółowa instrukcja korzystania z platformy zdalnej jest wysyłana do uczestników szkoleń po potwierdzeniu organizacji szkolenia.

Poziom

Podstawowy

Czas trwania

2 dni

Podręcznik

jęz. polski

Koszt szkolenia (netto)

Poznaj aplikację, która sprawia, że praca z systemem GIS jest przyjemniejsza.

Dzięki szybszym narzędziom i zintegrowanym funkcjom 2D i 3D aplikacja ArcGIS Pro usprawni Twoje projekty GIS. Kurs przygotowuje doświadczonych użytkowników aplikacji ArcMap do natychmiastowego produktywnego działania w aplikacji ArcGIS Pro. Zapoznaje z istotną terminologią i koncepcjami aplikacji ArcGIS Pro. Uczestnicy dowiadują się, jak skutecznie wykonywać różnorodne zadania związane z tworzeniem map, edytowaniem, analizowaniem i udostępnianiem danych i zasobów geoprzestrzennych.

Szkolenie jest prowadzone w oparciu o dane dotyczące Pojezierza Mazurskiego oraz Bieszczad.

Cele

Podczas kursu uczestnicy dowiedzą się jak:

  • tworzyć projekty aplikacji ArcGIS Pro i importować dokumenty map,
  • importować inne zasoby z aplikacji ArcMap i reagować na kwestie związane z migracją,
  • tworzyć i modyfikować symbolizację i etykiety oraz kompozycje map,
  • udostępniać zasoby geoprzestrzenne w ArcGIS Online lub w portalu ArcGIS Enterprise.

Oprogramowanie

Esri Polska zapewni następujące oprogramowanie do wykorzystania podczas zajęć:

  • ArcGIS Pro

Zalecane doświadczenie

Ten kurs zakłada doświadczenie w pracy z aplikacją ArcMap. W przypadku braku doświadczenia z aplikacją ArcMap polecamy szkolenie ArcGIS Pro׃ Efektywne wykorzystywanie narzędzi GIS.

Słowa kluczowe

PROM, ArcGIS Pro, Pro, nowości, specjaliści, rastry, shape, geobaza, analizy, wyświetlanie, 3D, 2D, udostępnianie, desktop, kompozycja, layout, mapy, tabele, edycja, geoprzetwarzanie, funkcje, rastry, ArcMap, przejście, migracja, model, analiza

  • ArcGIS Pro
  • ArcMap

Spis treści