GIS w kolejnictwie

Systemy GIS stanowią platformę integrującą dane i działania wszystkich służb zarówno projektantów i zarządców infrastruktury kolejowej, organizatorów przewozów pasażerskich i towarowych, jak i zarządców nieruchomości kolejowych.

Opis:

Technologia Esri pomaga zarządzać infrastrukturą oraz ruchem kolejowym. Wykorzystywana jest również do monitoringu infrastruktury i taboru oraz projektowania i inżynierii konstrukcyjnej. GIS odgrywa ważną rolę w analizach oddziaływania na środowisko oraz tworzeniu bazy danych o projektach i dokumentach technicznych. Ponadto ułatwia zarządzanie bezpieczeństwem i nieruchomościami.

Korzyści:

  • Integracja danych

    GIS umożliwia efektywną integrację i łączną wizualizację informacji przestrzennych pochodzących z różnych systemów. Pozwala to na wszechstronne zarządzanie infrastrukturą i taborem kolejowym.

  • Analizy i prezentacja

    GIS pozwala wykonywać wszechstronne analizy przestrzenne i prezentować ich wyniki w postaci dogodnej dla użytkownika zapewniając aktywny dostęp do nich dla wszystkich pracowników.

  • Bezpieczeństwo

    Szerokie wykorzystanie GIS-u zapewnia podniesienie bezpieczeństwa zarówno użytkowników jak i pracowników kolei dzięki możliwości efektywnego działania poprzez dostęp do pełnej informacji.

Poznaj opinie naszych klientów:

Skontaktuj się z nami:

Chcesz dowiedzieć się jak technologia GIS może wspomóc działanie Twojej organizacji? Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz zespół specjalistów odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Weź udział w szkoleniu
i wykorzystaj w pełni potencjał GIS:

Zobacz wszystkie szkolenia

Chcesz być na bieżąco z aktualnościami ze świata GIS?

Odwiedź nasz serwis arcanagis.pl, przybliżymy ci tajniki wykorzystania informacji geograficznej we współczesnym świecie.

arcanagis.pl