GIS w kolejnictwie

Systemy GIS stanowią platformę integrującą dane i działania wszystkich służb zarówno projektantów i zarządców infrastruktury kolejowej, organizatorów przewozów pasażerskich i towarowych, jak i zarządców nieruchomości kolejowych.

Opis

Technologia Esri pomaga zarządzać infrastrukturą oraz ruchem kolejowym. Wykorzystywana jest również do monitoringu infrastruktury i taboru oraz projektowania i inżynierii konstrukcyjnej. GIS odgrywa ważną rolę w analizach oddziaływania na środowisko oraz tworzeniu bazy danych o projektach i dokumentach technicznych. Ponadto ułatwia zarządzanie bezpieczeństwem i nieruchomościami.

Korzyści

  • Integracja danych

    GIS umożliwia efektywną integrację i łączną wizualizację informacji przestrzennych pochodzących z różnych systemów. Pozwala to na wszechstronne zarządzanie infrastrukturą i taborem kolejowym.

  • Analizy i prezentacja

    GIS pozwala wykonywać wszechstronne analizy przestrzenne i prezentować ich wyniki w postaci dogodnej dla użytkownika zapewniając aktywny dostęp do nich dla wszystkich pracowników.

  • Bezpieczeństwo

    Szerokie wykorzystanie GIS-u zapewnia podniesienie bezpieczeństwa zarówno użytkowników jak i pracowników kolei dzięki możliwości efektywnego działania poprzez dostęp do pełnej informacji.

Poznaj opinie naszych klientów

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem oprogramowania, prosimy o kontakt drogą elektroniczną lub o telefon.
Nasz dział sprzedaży zaoferuje ci dogodne
warunki zakupu i doradzi w doborze oprogramowania.

Skontaktuj się
z nami:

Grzegorz Bobola

tel. (22) 749 87 23
fax (22) 749 87 01

e-mail: gbobola@esri.pl

Przejdź do strony kontaktu

Chcesz być na bieżąco z aktualnościami ze świata GIS?

Odwiedź nasz serwis arcanagis.pl, przybliżymy ci tajniki wykorzystania informacji geograficznej we współczesnym świecie.

arcanagis.pl