ArcGIS Pro׃ Tworzenie i edycja danych

zapisz się na szkolenie

Aktualnie szkolenia prowadzone przez instruktorów Esri Polska odbywają się w formie zdalnej (do odwołania). Pomimo zmiany formuły, szkolenia online w zakresie treści i przekazu są identyczne jak autoryzowane szkolenia Esri prowadzone w trybie stacjonarnym.
Szczegółowy opis procedury prowadzenia szkoleń i wymagań technicznych w trybie zdalnym znajduje się w Regulaminie szkoleń organizowanych przez Esri Polska. Szczegółowa instrukcja korzystania z platformy zdalnej jest wysyłana do uczestników szkoleń po potwierdzeniu organizacji szkolenia.

Poziom

Podstawowy

Czas trwania

2 dni

Podręcznik

jęz. polski

Koszt szkolenia (netto)

Utrzymuj dokładność i jakość swoich danych GIS

Ten kurs uczy najlepszych praktyk tworzenia dokładnych danych geograficznych i ich utrzymywania we właściwym stanie. Uczestnicy uzyskują praktyczne doświadczenie w pracy z aplikację ArcGIS Pro, które usprawni proces edycji i zmniejszy prawdopodobieństwo wprowadzania błędów podczas aktualizowania bazy danych GIS.

Szkolenie jest prowadzone w oparciu o dane dotyczące Otwocka, Warszawy oraz innych miejscowości w Polsce.

 

Cele

Podczas kursu uczestnicy dowiedzą się jak:

  • wykorzystywać standardowe procedury edycji, aby zarządzać aktualizacją danych geograficznych;
  • konfigurować ustawienia projektu i aplikacji ArcGIS Pro w celu zapewnienia wydajnej edycji danych;
  • tworzyć, modyfikować i usuwać obiekty 2D i 3D oraz ich atrybuty;
  • rozwiązywać problemy z dopasowaniem danych i zachowywać przestrzenne relacje między obiektami podczas edycji.

Oprogramowanie

Esri Polska zapewnia w trakcie szkolenia dostęp uczestnikom do następującego oprogramowania:

  • ArcGIS Pro

Wymagania i zalecenia

Kurs przeznaczony jest dla użytkowników oprogramowania ArcGIS Pro, którzy ukończyli szkolenia ArcGIS Pro: Efektywne wykorzystywanie narzędzi GIS lub Migracja z aplikacji ArcMap do ArcGIS Pro albo posiadają wiedzę porównywalną. Dobrym pomysłem jest też wzięcie udziału w szkoleniu Zarządzanie danymi przestrzennymi w ArcGIS, natomiast nie jest to wymagane.

Słowa kluczowe

EDAP, ArcGIS Pro, Pro, nowości, specjaliści, rastry, shape, geobaza, mapy, tabele, edycja, dane, aktualizacja, geoprzetwarzanie, funkcje, tworzyć, modyfikować, usuwać, obiekty, relacje, trasowanie, tworzenie, 3D, 2D, pakiet mapy, topologia, geometria, modyfikacja, wprowadzanie, szablony obiektów, ArcGIS, arcgis, tworzenie, opisy, snapping, snapowanie

  • ArcGIS Pro

Spis treści