Tworzenie map i wizualizacji w ArcGIS

zapisz się na szkolenie

Aktualnie szkolenia prowadzone przez instruktorów Esri Polska odbywają się w formie zdalnej (do odwołania). Pomimo zmiany formuły, szkolenia online w zakresie treści i przekazu są identyczne jak autoryzowane szkolenia Esri prowadzone w trybie stacjonarnym.
Szczegółowy opis procedury prowadzenia szkoleń i wymagań technicznych w trybie zdalnym znajduje się w Regulaminie szkoleń organizowanych przez Esri Polska. Szczegółowa instrukcja korzystania z platformy zdalnej jest wysyłana do uczestników szkoleń po potwierdzeniu organizacji szkolenia.

Poziom

Podstawowy

Czas trwania

3 dni

Podręcznik

jęz. polski

Koszt szkolenia (netto)

Projektuj, twórz i udostępniaj piękne, doskonałe produkty kartograficzne.

Uczestnicy poznają podstawowe zasady projektowania kartograficznego i procedury organizacji prac przy tworzeniu map drukowanych i internetowych, które są łatwe do interpretacji i odpowiednio zaprojektowane dla określonych celów i odbiorców oraz mediów. Ten kurs uczy technik dostępnych w aplikacji ArcGIS Pro do tworzenia i udostępniania różnorodnych profesjonalnych produktów informacyjnych, w tym map drukowanych, map internetowych, scen 3D, animacji i wykresów.

Dla kogo jest kurs?

Kurs prowadzony jest w oparciu o aplikację ArcGIS Pro. Użytkownicy posługujący się dotychczas aplikacją ArcMap odnajdą wiele nowych możliwości kartograficznych, jakie oferuje aplikacja ArcGIS Pro

Cele

Podczas kursu uczestnicy poznają następujące zagadnienia:

  • Przygotowanie danych do projektu kartograficznego.
  • Projektowanie elementów mapy, które są odpowiednie dla określonych danych, odbiorców, celu mapy i medium dostarczania mapy.
  • Zastosowanie najlepszych praktyk kartograficznych 2D i 3D, w celu tworzenia i udostępniania mapy do druku, map internetowych i scen 3D.
  • Tworzenie animacji, w celu dynamicznego wizualizowania danych i zmian w czasie.

Oprogramowanie

Esri Polska zapewnia w trakcie szkolenia dostęp uczestnikom do następującego oprogramowania w aktualnych wersjach:

  • ArcGIS Pro (Basic, Standard lub Advanced)
  • ArcGIS Online

Wymagania i zalecenia

Kurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły szkolenie ArcGIS Pro: Efektywne wykorzystywanie narzędzi GIS lub Migracja z aplikacji ArcMap do ArcGIS Pro albo posiadają wiedzę porównywalną.

  • ArcGIS Pro
  • ArcGIS Online

Spis treści